Zapojte se do START UPu

projektu Inkubace a akcelerace aktivit v oblasti sociální ekonomiky.

Hlavním cílem projektu START UP je přenos know-how o možnostech, způsobech a praktické realizaci společensky prospěšného (sociálního) podnikání z Velké Británie do České republiky za pomoci partnerských
organizací i-Genius a UnLtd.

Projekt nabízí praktické vzdělávací kurzy pro zájemce o rozjezd sociálního podnikání. Pilotní kurz pro 15 osob bude realizován v květnu a červnu 2011 v Praze. Následovat budou 3 vzdělávací kurzy pro 20 účastníků (v Praze, Brně, Ostravě) v období od září 2011 do ledna 2012.

Každý kurz bude obsahovat třídenní intenzivní workshop a samostudium elearningu doplněné o průběžné konzultace odborných lektorů. Cílem je, aby většina účastníků v průběhu kurzu vytvořila vlastní byznys plán a začala své podnikání realizovat.

Na jaře 2012 proběhne soutěž Eco & Social startup, v jejímž rámci budou vyhodnoceny společensky prospěšné podnikatelské záměry zohledňující jejich pozitivní společenský přínos.

Profily lektorů projektu najdete zde.

Do kurzů se můžete přihlásit emailem: startup/innovationtank.eu

Projekt START UP realizuje občanská organizace Innovation Tank, o.s.

Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. Děkujeme.